Në kuadrin e formateve të reja dhe emisioneve që pritet të nisin së shpejti në Top Channel, sot është zbuluar ai më i riu! Dhe fillon më shpejt nga sa ju e mendoni. Quhet "Voilà: dhe do të moderohet nga Xhesika Muçaj, prezantuesja simpatike që për momentin drejton emisionin "The Top List"!

Ne e thamë në krye të herës që i gjithë emisioni është një risi dhe plot surpriza, për faktin se duke qenë shumëkush mund që ta ndjek këtë emision pa ju dashur të qëndrojë përpara televizorit, por përmes kanalit zyrtar të Youtube të Top Channel. Çdo të premte, në livestream në orën 19.00, Voilà do të sjell informacione interesante nga bota e showbiz-it shqiptar dhe atij të huaj, gossip, intervista, ndërkohë që fansave apo ndjekësve të ndryshëm të emisionit do t'u jepet mundësia që të bëjnë dedikime apo videomesazhe për personazhet e tyre më të dashur publik.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

Voilà, së shpejti në kanalin e Youtube në @topchannelalbania me @xhesi_mucaj

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

Çdo detaj duket mjaft interesant, ndërsa ne nuk na mbetet gjë tjetër vetëm të presim puntatën e parë!