Këtë muaj pritet të realizohet dasma e shumëpërfolur e Jonida Vokshit me Besnik Krapin. Muaj më parë në emisionin “Xing me Ermalin”, Jonida krejt papritur tregoi se është e fejuar dhe se në shtator do kurorëzojë në martesë lidhjen e saj. Shtatori erdhi dhe ftesat u janë dërguar miqve të çiftit.

Xing.al ka publikuar ftesat e veçanta të cilat janë menduar nga çifti në formën e guackave të detit dhe të zbukuruara gjithashtu me perla.

Çifti kanë vendosur që dasmën e tyre ta realizojnë në bregdet. Ku ka më bukur?