Prej kohësh përflitet se Mc Kresha është në një lidhje dashurie. Ai nuk ka folur rreth kësaj romance, mirëpo kjo nuk e pengon atë të festojë ditëlindjen me të dashurën e zemrës dhe madje të bëjë xhiro rrugëve të kryeqytetit dorë për dore. Thjesht ai nuk dëshiron të flasë për jetën private. Mirëpo, Prive ka zbuluar identitetin e vajzës bionde që i ka rrëmbyer zemrën reperit nga Kosova.

Ajo quhet Erzina dhe është kthyer nga Kanadaja, një vit më parë për të punuar si menaxherja e një firme rrobash në Kosovë. Gjatë këtij viti ajo është njohur dhe dashuruar me Kreshën.

“Kresha është bashkë me Erzinën tash e një kohë dhe do të kurorëzojnë dashurinë në muajin dhjetor. Madje, çifti e ka caktuar edhe datën për eventin”,- kanë thënë burime të sigurta për “Prive”.

Ne mezi po presim reagimin e Kreshës për këtë lajm kaq të bukur…

Lexoni gjithashtu:

'Mat’, Mc Kresha fotografohet me të dashurën në kryeqytet