Dy ditë më parë një video e Genta Ismajlit dhe një djali misterioz u publikua nga Prive. Në videon që qarkulloi në të gjitha mediat online, Genta dhe djali në fjalë putheshin në buzë, gjë që nuk linte më vend për dyshime... Ai është i dashuri që këngëtarja e mban me fanatizëm larg syrit të publikut. Edhe pse Genta preferon të mos e bëjë publike jetën private, është e vështirë kur je një personazh kaq i njohur.

Së fundmi, Prive ka publikuar një tjetër video, ku këngëtarja shfaqet sërish në shoqërinë e të dashurit. Sipas Prive, videoja është bërë në një ambient publik në Zvicër, ku këngëtarja dhe partneri i saj kanë qenë të pranishëm.

Ende nuk dihet asnjë detaj rreth identitetit të djalit, por shpresojmë që Genta “të dorëzohet” dhe të flasë publikisht për lidhjen e re.