E keni harruar gruan më të bukur në botë? Aishwarya Rai Bachchan është rikthyer me bukurinë e saj karakteristike. Pas shumë projekteve që aktorja e njohur indiane ka realizuar së fundi, është rishfaqur mjaft seksi edhe në eventet e kinematografisë Bollywood-iane.

Aishwarya Rai Bachchan ka postuar disa foto të reja me bashkëshortin e saj Abhishek Bachchan dhe vajzën e tyre, Aaradhya, nga festa e Shën Valentinit. Fotot e postuara të shtunën në Instagram, kanë regjistruar në një kohë shumë të shkurtër më shumë se 500 000 pëlqime.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

✨❤️✨

A post shared by AishwaryaRaiBachchan (@aishwaryaraibachchan_arb) on

Si një prej artisteve më joshëse në të gjithë botën, aktorja e famshme e Bollywood-it po shqyrton edhe projekte të tjera që do t’i bëjë realitet shumë shpejt.

Ndërkohë, pas shumë viteve në kinematografinë indiane, Times of India, pak ditë më parë ka postuar disa foto të rralla të artistes, të viteve të ndryshme, të cilat janë bërë virale me një shpejtësi të jashtëzakonshme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🥰❤️✨

A post shared by AishwaryaRaiBachchan (@aishwaryaraibachchan_arb) on