Një mbrëmje dinamike na pret këtë të hënë, teksa dy konkurrente të tjera do të eliminohen në puntatën e katërt të spektaklit “Love Story” në TV Klan.

Tashmë kanë nisur edhe xhelozitë mes vajzave të cilat janë ndarë në grupe, ku nuk ngurojnë të sulmojë njëra-tjetrën për sjelljet dhe reagimet me Saimirin.

Ndërkohë, ndryshe nga java e shkuar, Saimiri nuk ka dhënë detaje për takimin në grup kësaj here, duke e lënë surprizë për të hënën.

Ai gjithashtu do të ketë edhe dy takime private, nga ku do të zbulojmë nëse ‘princi’ i këtij spektakli ka filluar të ndjejë pak më shumë për ndonjë vajzë në veçanti.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Love Show (@lovestory_tvklan)

Ndërkohë, vlen të kujtojmë se janë hapur audicionet për të gjitha vajzat që kanë dëshirë të bëhen pjesë e “Love Story”, duke rritur kështu edhe konkurrencën e presionin mes tyre, në garë për të fituar zemrën e Saimirit.

Çfarë ka ndodhur me vajzat dhe Saimirin në takimin e kësaj jave? Kë ka zgjedhur ai për takimet e shkurtra? Cilat konkurrente ka zgjedhur ai për takimet e gjata? Cilat do të jenë dy të eliminuarat për javën e katërt? A do të kemi ndonjë vajzë të re në konkurrim?

Këto dhe përgjigjet e shumë pyetjeve të tjera do t’i zbuloni këtë të hënë, në Love Story, në orën 20:15 në TV Klan.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Love Show (@lovestory_tvklan)