Pritja ka marrë fund. Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Moderatorja e programit të humorit “Klanifornia”, është bërë nënë e një vajze. Lajmi është bërë publik pak më parë nga Tv Klan, por ende Marina dhe Getoari nuk e kanë ndarë me të gjithë. Urojmë që nëna dhe fëmija të gëzojnë shëndet të plotë e jetë të gjatë!

Gjininë e fëmijës së parë, Marina e ka zbuluar pak ditë më parë në një set fotosh në Instagram, e veshur me ngjyrat tipike të vajzave në dhomën e vogëlushes së saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

'Mezi po të presim picirukja jonë',- ka shkruar ajo duke konfirmuar mirë zërat që flisnin se Marina do të sjellë në jetë një vajzë.