Të gjithë e dimë që vajzat mezi i presin festat e sidomos ato që në fokus kanë dashurinë. Sado të ketë mes tyre syresh që “nuk festojnë”, që “festë e kanë çdo ditë”, që “Shën Valentini nuk është vetëm një ditë” apo të tjera si këto, sërish festa e kuqe e dashurisë merr kuptim tjetër nëse brenda saj është menduar po me aq dashuri.

Pas dy viteve të vështirë dhe jo pak sfidues për të gjithë, kjo periudhë e shkurtit, e ngjyrosur në pothuaj çdo kënd me zemra të kuqe, na kujton edhe një herë se jeta nuk mund të kuptohet pa dashuri. Ndaj edhe të mendosh më shumë për njeriun e zemrës duke e lënë pak mënjanë përditshmërinë, vrapin e ditëve, është një ide që kujdo do t’i pëlqente.

Nëse je në grupin e atyre njerëzve që ende po mendon t’i bësh një surprizë partneres/it, por ende nuk e di se ç’mund ta mrekullojë, këtu je në vendin e duhur. Class Events edhe këtë vit ofron një paketë të plotë për një surprizë të madhe e të personalizuar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLASS EVENTS by Alketa Vejsiu (@classav_events)

- Gjithçka të vjen e kuruar me detaje personale, një darkë intime me aksesorët unikë të dashurisë, elegancë, stil dhe aromë dashurie në çdo cep të këtij dekori.

- Ngjyrat dhe i gjithë dekori i darkës romantike do të jetë në harmoni të plotë me historinë tuaj të dashurisë. Ne do të kujdesemi që çdo aksesor të rrëfejë për ju dhe ndjenjën tuaj sublime.

- E kuqe, gold, e bardhë dhe gjithçka tjetër që ju do të zgjidhni do të jenë ngjyrat e mbrëmjes romantike, ku, pa dyshim, nuk do të mungojnë qirinjtë aromatikë dhe lulet natyrale.

- Çdo ambient, çdo kënd që është domethënës për ju dhe dashurinë tuaj, Class Events e kthen në një ‘Love Story’ të destinuar për të qenë unike.

- Gjithçka keni kërkuar deri tani për një mbrëmje speciale mund të jetë në harmoni perfekte për një darkë kaq të rëndësishme në jetën e çiftit.

Mjeshtëria e skuadrës Class Events do t’ju sjellë edhe një herë në mendje se përrallat me fund të lumtur nuk janë vetëm në libra.

 

Darka me të dashurin e zemrës, dekoruar me Class Events!

Numër kontakti: +355 69 600 9697

Ofertë e dedikuar: 490 euro