Khloé Kardashian u bë kryefjala e mediave këto ditë, pasi thuhej se kishte nisur një lidhje me një tjetër lojtar të NBA. Menjëherë më pas, vetë Khloe ka reaguar për t’i mohuar thashethemet.

“Patjetër që nuk është e vërtetë!” shkroi ajo përkrah një postimi nga llogaria e thashethemeve @deuxmoi, ku dikush pretendonte se ajo po dilte me një yll tjetër basketbolli. "Unë ju dua! Faleminderit për urimet e bukura, por nuk po dal me askënd. Jam e lumtur duke u fokusuar te vajza ime dhe te vetja për pak kohë.”

Khloe ka pasur lidhje me disa basketbollistë profesionistë gjatë viteve, përfshirë Rashad McCants, Lamar Odom, James Harden dhe që nga viti 2016 me Tristan Thompson.

Khloe dhe ish-bashkëshorti i saj, basketbollisti Lamar Odom