Frenchi me shkëlqim i Chiara Ferragni-t tashmë është bërë viral.

French-i më in i momentit nga i cili mund të frymëzoheni: ai rozë dhe me shkëlqim nga Chiara Ferragni, trendseter si gjithmonë. 

Gjithçka që bën Chiara Ferragni shndërrohet menjëherë në trend, siç e dimë tashmë. Dhe në fakt, manikyri i saj french tashmë është bërë viral. E kthyer në Milano pas festave të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri në dëborë, biznesmenia ka treguar për ndjekësit e saj modelin e ri të thonjve. 

Blogerja përqafon trendin Barbiecore që ka "shenjtëruar" rozën si një nga ngjyrat më trendi, më të bukura dhe më cool të momentit. Padyshim një variant i manikyrit french për ata që nuk duan të kalojnë pa u vënë re. Ngjyra SP375 Masterpiece përdoret si bazë për këtë model, një efekt rozë vezullues flash-disco i karakterizuar nga shkëlqimi dhe fuchsia, të cilat shkëlqejnë si yje në rrezet e diellit. 

Këtu keni një përmbledhje të french-ëve që ka realizuar Chiara: stil artistik, ylber, me kokë poshtë, minimalist, stil lulesh. Cili ju pëlqen më shumë?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chiara Ferragni ? (@chiaraferragni)