Teksa vera është shumë pranë nesh, është koha t’i shtojmë garderobës sonë disa lloje këpucësh të reja, praktike e lehtësisht të kombinueshme.

Këto janë disa lloje këpucësh, nga të cilat mund të frymëzoheni për këtë sezon! 

Nuk mund të gaboni kurrë me një palë atlete të bardha për pranverë dhe kjo stinë nuk do të jetë ndryshe. Edhe nëse preferoni Converse klasike ose platformën Puma, mjafton të kenë lëkurë të qëndrueshme për pastrim të lehtë, dhe look-u juaj është i kompletuar.

Në rast se nuk e keni vënë re, Birkenstocks po bëjnë namin me të gjithë, nga Kendall Jenner tek Kristen Stewart, duke tronditur kështu stilin bohem. Dhe për një arsye të mirë - ato janë tepër të rehatshme dhe duken mirë me gjithçka, nga xhinset deri te fustanet maxi.