Adele e quajti rastësisht Rich Paul burrin e saj gjatë koncertit të saj në Las Vegas të shtunën mbrëma, duke ndezur spekulime se të dy janë lidhur me martesë.

Një grua në audiencë i bërtiti 'A do të martohesh me mua' këngëtares së Rumor Has It, gjatë shfaqjes, siç shihet në një klip të TikTok.

'Nuk mund të martohesh me mua. Dashuria ime, dhe burri im është këtu sonte, - u përgjigj Adele.

Adele dhe agjenti sportiv, 41 vjeç, janë në lidhje prej dy vitesh. Ata dolën publikisht me lidhjen e tyre në korrik 2021, kur ishin ulur së bashku në një ndeshje NBA.

Fituesja e Grammy-t ka rreth një vit që mban një unazë diamanti në gishtin e majtë të unazës.

Në të kaluarën e pyetur për të, ajo komentoi se nuk ishte unazë fejese, thjesht i pëlqejnë bizhuteritë e nivelit të lartë.

Ajo u takua me agjentin e LeBron James në pistën e vallëzimit në festën e ditëlindjes së një miku të përbashkët.

Muajin e kaluar, gjatë rezidencës së saj Weekends With Adele në Las Vegas, këngëtarja e Skyfall zbuloi se do të dëshironte të kishte një fëmijë tjetër.

Adele ka një djalë 10-vjeçar, Angelo, nga martesa e saj trevjeçare me Simon Konecki.