Në këtë periudhë të vitit kudo flitet për festa, evente dhe dasma.

Janë aq të bukura, por ndihen edhe të sikletshme deri në momentin që nuk ke vendosur akoma për veshjen.

Nëse ti që je duke lexuar ke një event së shpejti, je në vendin e duhur në kohën e duhur! Nuk ke pse pret gushtin për të përfituar nga ofertat.

Class By Alketa Vejsiu ka sjellë në vëmendje koleksione të dedikuara për fustane mbrëmjesh, të cilat i gjeni në showroom me 30% ulje!

Koleksione handmade, me detaje të veçanta dhe modele që përshtaten me çdo lloj moshe.

Class dallohet për përzgjedhjen e copave të cilësisë më të mirë dhe për stilimin e tyre në mënyrë unike.

Lajm i keq është se oferta është përhapur në rrjet dhe ti duhet të nxitosh për të bërë zgjedhjen që të përshtatet!

Më poshtë gjeni vetëm disa nga modelet, për të tjerat kliko në @class_by_alketavejsiu, ose na vizito në showroom-in e CLASS, pranë Rrugës së Kosovarëve.