Elita Rudi është gati të na tregojë si bëhet sipas mënyrës së saj…

Moderatorja bukuroshe është rikthyer në ekran me një program të quajtur “The Elite way”. Programi është prime-time, çdo të diel në 21:30 dhe u dedikohet personazheve VIP.

Në puntatën e parë të saj ishin të ftuar mes të tjerëve bashkëshorti Gjiko dhe Melinda Ademi.

Ky program sjell edhe rikthimin e Elitës në ekran pas një viti. Vitin e kaluar ajo ishte moderatoren e “Big Talk” të “Big Brother VIP Kosova”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi)