Aktori me origjinë shqiptare Jim Belushi, i njohuri për shumë role në kinemanë amerikane, së fundi ka hapur dyert e shtëpisë së tij të madhe në Brentwood, Kaliforni. Në një video të pak ditëve më parë, publikuar nga The Wall Street Journal, janë shfaqur pamjet e shtëpisë së famshme të komedianit. Në një hapësirë prej 14.200 metrash katrorë ka 11 banja, gjashtë dhoma gjumi, pishina, jacuzzi, holle e zyra, të gjitha në shërbim të aktorit 63-vjeçar e familjes së tij.

Megjithatë, ylli i 'According to Jim' ka vendosur ta nxjerrë në treg vilën madhështore dhe si çmim fillestar kërkon 38.5 milionë dollarë.