Pati shumë yje që tërhoqën vëmendje në tapetin e kuq, por pati edhe shumë nga ata që vëmendjen e tërhoqën në çift. Çiftet e pranishme në ngjarjen e madhe nuk ishin të paktë. Tema e këtij viti ishte "Në Amerikë" dhe yjet shprehën interpretimin e tyre personal, përmes veshjeve që variojnë nga homazhet e ikonave amerikane te Perëndimi i egër dhe fustanet e stilistëve klasikë amerikanë, si Oscar de la Renta dhe Ralph Lauren. Por, mbi të gjitha, këto çifte vërtetuan se aksesori më i mirë është gjithmonë një partner i veshur mirë.

Më poshtë zgjidhni çiftin tuaj të preferuar!

Brooklyn Beckham me Valentino and Nicola Peltz me Valentino Couture

Justin Bieber me markën e tij La Maison Drew dhe Hailey Bieber me Saint Laurent by Anthony Vaccarello

Rihanna me Balenciaga Couture dhe ASAP Rocky me ERL

Helen Lasichanh dhe Pharrell me Chanel

Serena Williams me Gucci dhe Alexis Ohanian

Alicia Keys me AZ Factory dhe Swizz Beats

Shawn Mendes dhe Camila Cabello me Michael Kors

Corey Gamble dhe Kris Jenner

Taika Waititi dhe Rita Ora me Prada

Dhe në fund (edhe pse jo zyrtarisht çift) Zoë Kravitz dhe Channing Tatum