Pak minuta më parë, Dojna Mema ka ndarë në Instagram një lajm të hidhur. I ati i saj është ndarë nga jeta dhe moderatorja zgjodhi ta jepte lajmin me një video emocionuese, me disa prej momenteve më të lumtura të tij, ku shfaqet shumë energjik duke e jetuar jetën plotësisht, siç thotë Dojna.

“Nuk le asnjë sekondë pa jetuar plotësisht. Ndoshta prandaj ike kaq shpejt, e pive jetën me një kupë! Për ata që njohën Bujarin e Interpolit, ky është babi i familjes.

P.s: Ti e di, gjithmonë bashkë, gjithmonë një shpirt për katër”, -shkruan Dojna përkrah videos.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema) on

Ngushëllime për Dojnën dhe familjen e saj!