Kylie Jenner po zhvishet për sezonin e frikshëm!

Ylli i Keeping Up With Kardashians, ndau dy fotografi nudo në Instagram të hënën, ku shfaqet me një pozë sensuale, e mbuluar me bojë gjaku. Kylie e bëri këtë shfaqje për lancimin e koleksiont të fundit i saj, Kylie Cosmetics.

"Hmm cilin doni për sonte?" shkroi ajo në një fotografi të buzëkuqëve të rinj liquid.

Gjatë fundjavës, Jenner dhe Scott, morën vajzën e tyre 3-vjeçare Stormi dhe miqtë e saj në Haunt O 'Ween, një përvojë gjithëpërfshirëse e Halloween në Woodland Hills të Los Angeles.

Një burim tha për PEOPLE se Jenner, e cila po pret fëmijën e saj të dytë me reperin, ishte "shumë praktike" me Stormi-n dhe kushërinjtë e vegjël, një shenjë që tregon se është gati për një fëmijë tjetër së shpejti.