Pas akuzave se tradhtoi bashkëshorten Behati Prinsloo dhe donte t'i vinte fëmijës së tyre emrin e të dashurës së tij të supozuar, Adam Levine tregon anën e tij të historisë.

“Shumë po thuhet për mua tani dhe unë dua të sqaroj situatën”, shkroi këngëtari i Maroon 5 në një deklaratë në Story në Instagram. "Unë gjykova dobët duke folur me dikë tjetër përveç gruas sime në ÇDO lloj mënyre flirtuese. Unë nuk kam pasur një lidhje, megjithatë, kam kaluar kufirin gjatë një periudhe në jetën time gjë për të cilën jam penduar”.

Modelja e Instagramit Sumner Stroh u bë virale me një video në Tik Tok në të cilën ajo tha se kishte pasur një lidhje me Levine për rreth një vit dhe ndau mesazhe në Instagram që thoshte se ishin nga ai dhe dukej se vinin nga llogaria e tij e verifikuar.

“Në atë kohë, isha e re, isha naive dhe, sinqerisht, ndihem e shfrytëzuar”, tha Stroh.

Levine dhe Prinsloo janë bashkë prej tetë vitesh dhe së fundmi zbuluan se janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë.

"Në disa raste u bë diçka e papërshtatshme; Unë kam folur për këtë dhe kam ndërmarrë hapa proaktivë për ta korrigjuar këtë me familjen time," shkroi Levine në deklaratën e tij. "Gruaja ime dhe familja ime janë gjithçka që më intereson në këtë botë. Të isha kaq naiv dhe kaq budalla sa të rrezikoja të vetmen gjë që me të vërtetë ka rëndësi për mua ishte gabimi më i madh që mund të bëja ndonjëherë. Nuk do ta bëj më kurrë. Marr përgjegjësinë e plotë. Do ta kalojmë. Dhe do ta kalojmë së bashku."

Të hënën Stroh postoi një video tjetër për të thënë disa nga gjërat që do të dëshironte të kishte thënë në videon e saj të parë, duke theksuar se sa "e penduar" ndihej dhe se si e gjithë kjo u bë publike, sepse një mik po përpiqej t’ia shiste llogarinë e saj një tabloidi.

LEXONI EDHE:

Modelja bëhet virale me videon ku rrëfen se këngëtari i njohur e ka tradhtuar bashkëshorten me të