Një skenë shumë e dhimbshme u është servirur ndjekësve të "Big Brother VIP Kosova" mbrëmjen e djeshme gjatë emisionit. 

Banori më i ri i shtëpisë, këngëtari Bruno ka marrë një lajm të hidhur, atë të ndarjes nga jeta të gjyshes së tij. 

Fillimisht ai pa një klip ku protagoniste kishte gjyshen e tij. Kaq mjaftoi që Bruno të shpërthente në kot duke treguar lidhjen e ngushtë me gjyshen. 

E më pas ai lexoi një letër që ndodhej në kuti, në të cilën thuhej se gjyshja kishte ndërruar jetë. Letra ishte shkruar nga bashkëshortja e tij, e cila i kërkoi që të vazhdonte rrugëtimin. 

Kisha një ndjesi që tre ditë. Kur po shikoja nëse hëna ishte e plotë apo jo, se besoj shumë në Zot, mu krijua një si maskë në formë mace po nuk më pëlqeu. Ndërsa sot kur po lutesha më bë sikur një fytyrë gjyshi shumë i lumtur dhe mendoja se ishte një mesazh shumë i mirë për mua. Ndjeva që diçka nuk po shkonte mirë”, u shpreh Bruno.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)