Nëse e ke hapur këtë artikull atëherë me shuuuumë mundësi je një vajzë. Një vajzë e interesuar për Taulant Seferin.

Dhe po, ylli i Kombëtares është sërish në treg. Jo vetëm në atë sportiv, pasi sezonin e ri mund ta shohim të rikthehet në Europë te një skuadër e re, por edhe në atë romantik.

Thënë kjo, Taulant ka deklaruar në një intervistë se është beqar.

“Jam single. Kam dalë dikur në një intervistë kam thënë se jam në lidhje, por tani jam single.”-tha ai sot në një intervistë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLASS MAGAZINE (@revistaclass_)

Mesa duket lidhja e tij, për të cilën na foli dikur ka përfunduar dhe tani futbollisti është sërish në kërkim të fatit! Good luck, vajza!