Princi Harry dhe Meghan Markle festuan së fundmi përvjetorin e dytë të martesës. Me siguri jeni kuriozë të dini se çfarë dhuratash shkëmbyen ata me njëri-tjetrin. E kush nuk ka kuriozitet të dijë çfarë dhurate mund të bëjë (apo t'i bësh) një princ(i)?!

Epo, s’kishte si të ndodhte ndryshe, dhuratat që Harry dhe Meghan-i i bënë njëri-tjetrit ishin romantike dhe domethënëse.

Sipas një burimi për Us Weekly, Meghan dizenjoi një letër për Harry-n dhe me shkrim dore i shkroi një mesazh të bukur dhe sentimental, duke i shprehur dashurinë që ka për të.

Ndërsa Harry e surprizoi me një tufë gjigante dhe mahnitëse me trëndafila, si dhe me një unazë, të cilën Meghan e adhuron.

Sa bukur!

Meghan dhe Harry po jetojnë në një vilë luksoze në Los Angeles, duke qëndruar në privatësi të plotë dhe duke shijuar shoqërinë e njëri-tjetrit dhe djalit të tyre, Archie-t.

S'mund të ishte ndryshe! Shtëpia e re e Meghan dhe Harry-t duket si një kështjellë

Le të bëjmë një ‘tour’ brenda shtëpisë së re të Meghan dhe Harry-t