Vera është pas derës, prandaj do të donim të ndanim me ju disa kombinime verore, të cilat përveçse janë të rehtashme, janë shumë të përshtatshme për t’i dhënë një tjetër look Instagramit tuaj.

Pavarësisht nëse jeni në park, në kopshtin e shtëpisë, me pushime, apo diku tjetër, këto veshje do t’ju bëjnë shumë fotozhenike në çdo moment.

Nga bikinit me lule retro të modës, deri tek setet me pantallona të shkurtra dhe këmisha dhe fustanet e bardhë, këto pamje verore janë të garantuara që mund të marrin shumë pëlqime. Vazhdoni të lëvizni për të hyrë në frymën e verës.

Lule retro janë në trend këtë sezon – të cilat mund t’i zgjidhni tek rrobat e banjës. Për të hyrë më shumë në trend, vishni pantallona të shkurtra elegante me bel të lartë dhe përfundojeni pamjen me gjerdanë me perla për një pamje të freskët për vajzat.

Përzierja e printeve të guximshme në nuancat e verës i jep pamjes tuaj një prekje të gjallë dhe elektrike.

Për një elegance të relaksuar (à la The Row), zgjidhni pantallona të lirshme të përshtatura me një crop-top. Një rrip i zi do t’ju bëj shumë chic.

Setet me pantallona të shkurtra dhe këmisha janë kryefjalë në këtë moment.

Një fustan i bardhë i bukur dhe romantik (ose këmishë nate) duket gjithmonë bukur në kamera. Jepini pak avantazh dhe stil me një palë atlete retro.

Prerjet në të gjitha format janë në trend këtë sezon. Këto modele janë të denja për Insta.