Kur i shikon personazhet e famshëm së jashtmi, kupton se sa jetë të "çmendur" bëjnë ata! Udhëtime të shumta, blerje të shtrenjta, doza lumturie në kulm sepse në fund mendon se të gjithë ata, të huaj apo shqiptarë qofshin bëjnë jetën që kanë ëndërruar gjithmonë, sipas dimensionit të tyre të pritshmërisë dhe lumturisë.

Angela Martini është një prej vajzave të famshme të showbiz-it shqiptar! E martuar prej disa kohësh me milionerin rumun Dragos Savulescu, bukuroshja shqiptare duket se po jeton një nga fazat e arta të jetës së saj. Ka në krahë bashkëshortin që do, ai është super i pasur, ata bashkë udhëtojnë nga njëri cep i botës në tjetrin dhe gjithçka e ndajnë me fansat e tyre virtual.

Ka qenë vetë Angela që në kuadrin e gjetjes interesante të Instagramit "Ask me a question", admiruesit i kanë bërë pyetje nga më të ndryshmet, për të cilat kanë ata interes në fakt. Dhe në mes tyre ka qenë edhe një pyetje nëse ajo ka vuajtur ndonjëherë nga ankthi. Përgjigja e Angelës? "Po kam vuajtur, disa herë"!

Duket si e pashmangshme kjo gjendje e ankthit për shumë VIP-a shqiptarë o të huaj!