Në këto ditë të nxehta ajo që duam më shumë është të qendrojmë sa më freskët. Përveç rrobave që duhet t`i zgjedhim me kujdes në mënyrë që të mos jenë materiale që na japin vapë, edhe flokët duhet t’i sajojmë me modele që të duken bukur dhe njëkohësisht të qëndrojnë sa më larg shpatullave dhe qafës. Nuk është e thjeshtë të gjesh modelin e duhur për t’u dukur bukur, por VIP-at ia dalin gjithmonë. Prandaj hidhuni një sy modeleve të preferuara të VIP-ave që do t’ju shpëtojnë nga vapa dhe njëkohësisht do të dukeni elegante.

Kate Mara
Një topuz me përpjekje minimale dhe gjithçka që ju duhet për ta realizuar është një karficë.
Meghan Markle
Një topuz anash është zgjidhja më e mirë në raste të veçanta, por pse jo edhe në përditshmëri.
Margot Robbie
Një kapje e çrregullt dhe një fjongo velvet, nëse doni të dukeni natyrale dhe njëkohësisht e kuruar.
Jennifer Lopez
I thjeshtë, cool dhe chic, bishti i drejtë nuk del kurrë nga moda.
Ashley Graham
Para një look glam, ndërsa pas një gërshet french, modeli që ju duhet për çdo rast.
Gigi Hadid
Bisht-gërshet është modeli i viteve `90 që është rikthyer fuqishëm në modë këtë vit.
Cara Delevingne
Topuzi në majë të kokës është perfekt dhe shumë praktik.
Kate Hudson
Një topuz i madh si i Kate Hudson nuk është kurrë një zgjedhje e gabuar.
Zoe Saldana
Ky model është i adhurueshëm, elegant dhe gjtihmonë në modë.
Taylor Swift
Nëse vapa po bëhet e padurueshme dhe flokët e kapur nuk ju shkojnë, zgjidhni prerjet bob ose lob, që janë trendi i këtij viti.