Ka shumë mënyra për të fituar zemrën e një vajze. Nëse jeni kureshtarë për të mësuar se si ia ka fituar zemrën Elgiti-Kleas, ajo e tregon vetë. Kantautori e ka fituar Klean në mënyrën më romantike të mundshme-përmes muzikës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GITI (@elgitdoda) on

Ai sot ka publikuar një video në Instagram teksa i binte pianos dhe realisht kjo video ka marrë shumë komente nga ndjekësit e tij, të cilët i shkruajnë “artist”. Mirëpo, Klea nuk është mjaftuar vetëm me komente. Ajo ka publikuar në Instastory këtë video, ku shkruan “Kur më pyesin: Po si ta mori zemrën”.

E ku ka më bukur se përmes muzikës?