Nuk do të prisni gjatë për emisionin e Luana Vjollcës në Top Channel. Më datë 28 shtator, të shtunën e ardhshme rikthehet në ekranin e Top-it emisioni me lojëra zbavitese. Përmes promos, Luana ka treguar se kanë filluar përgatitjet për sezonin e tretë që rikthehet në ekran edhe këtë shtator, për t’ju shoqëruar deri në fundvit.

Programi me siguri ka ndryshime të lojërave dhe element të rinjë. Mirëpo, përveç lojërave, ka ndryshime edhe tek kapitenët e skuadrave. Këtë sezon nuk do të jetë më Adi Pojana, por në vend të tij, është aktori i njohur i Portokallisë, Rezart Veleshnja. Për të parë më shumë rreth “Shiko kush Luan”, duhet të prisni të shtunën më 28 shtator.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LUANA 🦁 (@luanavjollca) on

Ndërkohë Luana po ndërton skenën...