Pak ditë pasi publikoi këngën “Not 20 anymore”, Bebe Rexha ka ndarë me fansat një tjetër surprizë. Ajo ka kënduar kolonën zanore të filmit të famshëm “Maleficent 2” me protagoniste Angelina Jolie-n. “You Can’t Stop The Girl” titullohet kënga, e cila i dedikohet fuqisë së gruas. Balada e kënduar nga këngëtarja shqiptare është një arritje e madhe për të duke qenë se “Maleficent” është një ndër filmat më të suksesshëm në botë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Bebe ka postuar një teaser dy ditë më parë, ndërsa dje është publikuar kënga e plotë.

“Maleficent 2”do të shfaqet në kinema më 18 tetor dhe është një vazhdim i filmit “Maleficent”, prodhim i vitit 2014. Ashtu si titulli i këngës, atë vajzë [Bebe Rexhën] nuk mund ta ndalojë askush në rrugën drejt suksesit!