Dëshiron të jesh Ti një nga ato që do kenë fatin të asistojnë në London Fashion Week? Dy më të talentuarave do t'u jepet kjo mundësi.

Keni menduar ndonjëherë që talentin ta perfeksiononi edhe më tej? Venus Center ju jep mundësinë që nëpërmjet trajnuesve nga Londra (epiqendra e modës dhe bukurisë), të keni mundësi të mësoni diçka ndryshe.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Venus Training Center (@venusbeautyacademyal) on

Regjistrimet kanë filluar. Më 14-15 nëntor do të zhvillohet Makeup & Bodypainting Masterclass Professional dyditor, në Hotel Rogner, ora 13:00-19:00, me Makeup Artist nga Londra Jo Sugar dhe Bobbi Bicker.

Dëshiron të dish më shumë për programin?

Makeup / MasterClass Program

DAY 1

DAY TO EVENING MAKEUP - LIVE DEMO
LOOK 1 - NATURAL BEAUTY MAKEUP
LOOK 2 - SPECIAL OCCASION DAY MAKEUP
LOOK 3 - RED CARPET MAKEUP
AIRBRUSH CAMOUFLAGE - LIVE DEMO

DAY 2
SS20 CATWALK MAKEUP - LIVE DEMO
EDITORIAL MAKEUP - LIVE DEMO
MALE MAKEUP - LIVE DEMO

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Venus Training Center (@venusbeautyacademyal) on

Bodypainting / MasterClass Program

DAY 1


LEARN THE ART OF BODYPAINTING
HOW TO BECOME A PROFESSIONAL BODYPAINTER
MATERIALS
LIVE DEMO
DAY 2


LEARN ABOUT ILUSSIONS MAKEUP
WORKING WITH BRANDS
MATERIALS TIPS & TRICK
LIVE DEMO

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Venus Training Center (@venusbeautyacademyal) on

Mos humbisni shansin! Vendet janë të limituara, prandaj nxitoni të përfitoni e REGJISTROHUNI (kliko këtu) sa më parë që të siguroni vendin tuaj. Kemi shumë surpriza të bukura për studentët tanë.

Masterclass-et do të zhvillohen tek #HotelRogner Tirana-Albania, ora 13:00-19:00.

Për më shumë info dhe për regjistrimet, na kontaktoni www.venusderm.com E:[email protected]

T:0682293633 / 042364399. Pas Masterklas-it, do pajiseni me certifikatë.

Kthejeni pasionin tuaj në profesion!

https://www.facebook.com/pg/ValbonaBickerArt/photos/?ref=page_internal

https://www.facebook.com/events/2017982124970843/?active_tab=about