Të gjitha vajzat kanë një hobby të përbashkët dhe ai është pa dyshim shopping-u. “Nuk kam çfarë të vesh” është një ndër shprehjet që përdorim, por edhe që dëgjojmë më shpesh. Sepse në të vërtetë rrobat nuk mjaftojnë kurrë. Fatmirësisht, të bësh shopping, sot është bërë më e thjeshtë se kurrë, pasi mund të kesh gjithçka që ke dëshiruar, pa marrë parasysh ku ndodhesh.

Madje, për të gjithë ju që dëshironi të blini njësoj sikur të ishit në Amerikë, tani është e realizueshme dhe mund ta bëni nga kolltuku i shtëpisë suaj, nga zyra apo kudo që ndodheni, nga çdo vend i Shqipërisë. Wearusal.com është një faqe e re online, ku mund të blini më lirë se në asnjë vend tjetër, veshjet e markave të njohura amerikane si: Ann Taylor, Tommy Hilfiger, Adidas, Lulu’s, J. Crew etj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by With love, from America 🇺🇲🇦🇱 (@wearusa.al) on

Wearusaal.com i sjell te ju markat e luksit me çmimet më të përballueshme se askund tjetër. Rrobat janë të përzgjedhura me kujdes duke marrë parasysh kërkesat e klientëve, review-t e tyre, si dhe cilësinë e padiskuteshme të materialeve. Website-i është super praktik dhe shumë transparent. Çdo veshje shfaqet me fotot, masat dhe çmimin përkatës.

Veshjet i gjeni gjithashtu në faqen në Instagram @wearusa.al, ku çdo produkt përshkruhet me detaje. Po ashtu, nuk është nevoja të prisni për javë të tëra për të marrë porosinë, pasi produktet e reklamuara ndodhen në Shqipëri, kështu porosia juaj mbërrin në kohë rekord.

Kush nuk dëshiron të blejë vetëm me një klikim, duke kursyer kohë dhe duke shmangur radhët e gjata në qendrat tregtare? Për më tepër që bëhet fjalë për produkte që nuk gjenden kudo në Shqipëri dhe është zgjedhja më e mirë për të gjithë ata që duan të bëjnë diferencën dhe të krijojnë një stil unik.

Nëse blini diçka dhe nuk mbeteni të kënaqur apo nuk është masa e duhur, keni plot 7 ditë kohë për ta kthyer, pa asnjë kosto shtesë. Gjithashtu, në faqen wearusal.com, ju keni mundësinë të lini një review duke vlerësuar produktin dhe shërbimin me yje, si dhe duke lënë komentin tuaj, njësoj si në faqet e famshme të blerjeve online.

Sepse qëllimi i wearusal.com është të kënaqë klientin dhe të ndërtojë një marrëdhënie afatgjatë me të.