Ndërkohë që të gjithë ne nuk i kemi hequr akoma xhupat nga gardëroba, madje shtojmë edhe ndonjë shall ose kapuç si aksesor në këto ditë të ftohta dimri, kur temperaturat shënojnë nën zero, ato bëjnë të kundërtën! Jo vetëm sepse sensin e protagonizmit e kanë në maksimum, për shkak të angazhimeve dhe profileve si vajza të famshme shqiptare, por sepse dukshëm kohët e fundit rezulton që kjo të jetë kthyer në një mani, ose le ta quajmë sfidë virtuale!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bleona (@bleona) on

Të pozuarit me bikini në dëborë, është një nga ato sfidat që kërkon goxha guxim! Kur i sheh të tilla foto për të parën herë, të vijnë mornica në trup vetëm nga ideja, imagjinoni ato që i kanë realizuar me vetëbësim të plotë dhe me shumë guxim!

Einxhel Shkira
Isida Mollaymeri

Disa nga vajzat e njohura shqiptare, kanë zgjedhur që të "çmendin" rrjetet sociale përmes ekspozimit të linjave trupore, me bikini sexy dhe imazhe super të kuruara, por jo nga plazhet tropikale, mes detit blu dhe rërës së bardhë, por në mes të masivëve me dëborë!

Anxhelina Hadërgjonaj
Alesia Bami

Bleona Qereti, modelja Oriola Marashi, këngëtarja Adelina Tahiri, balerina e famshme shqiptare Klaudia Pepa së fundmi, e plot vajza të tjera të njohura i janë bashkuar sfidës! Me bikini në dëborë dhe duken kaq bukur!
Po ju, do të guxonit njëlloj?!

Oriola Marashi
Adelina Tahiri
Diellza Kolgeci