Khloe Kardashian, 36 vjeç dhe basketbollisti, 29 vjeç, kanë qëndruar në rezidencën e saj në Calabasas gjatë pandemisë për vajzën e tyre dy vjeçare, True.

Khloe ndriti dyshime për një fejesë të hënën kur postoi në Instagram foto nga festa e ditëlindjes.

Në foto u vu re unaza me një gurë të madh në gisht, për të cilën fansat janë të bindur se lidhet me fejesën.

Sidoqoftë, përkundër spekulimeve, burime të brendshme i thanë “HollywoodLife” se mes tyre nuk po ndodh diçka.

Një burim thoshte: "Khloe dhe Tristan nuk janë fejuar. Thjesht po kalojnë mirë me njëri-tjetrin për hir të vajzës së tyre, True".

Pra, si duket, pas thashethemeve për fejesë, në fakt, qëndron True.

Khloe u lidh me Tristan në 2016, por u poshtërua publikisht kur True lindi në shkurt 2018, për shkak të thashethemve se Tristan e kishte tradhtuar gjatë shtatëzënisë, gjë të cilën ai e mohoi.

Por, muajt e fundit, Tristan është përpjekur të fitojë përsëri besimin e Khloe dhe ata kanë kaluar çdo ditë së bashku.