Duket se së shpejti do të kemi dasmë! Mark Frroku i ka drejtuar pyetjen e madhe Rudina Dembacajt dhe ajo i është përgjigjur me “Po”. Çifti i njohur ka qenë në Kapadokia, ku Marku i ka drejtuar unazën Rudinës me një pamje fantastike.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj) on

Ashtu siç duket qartë edhe nga fotot, për Rudinën ky moment ishte perfekt dhe siç thotë ajo, nuk e kishte imagjinuar as në ëndërr.

“I kishe menduar të gjjtha, çdo moment, çdo detaj dhe ia dole mbanë të më surprizoje dhe të mē bëje kaq të lumtur sërish...

As në ëndrrat më të bukura nuk e kisha imagjinuar kaq perfekt këtë moment. Falemnderit Zotit që të kryqëzoi në jetën time! Të dua shumë❤

P.S. I thashë PO! 22/09/2020”, -ka shkruar Rudina në fotot e postuara në Instagram.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj) on

Ndërkohë ne pas këtyre fotove duke pritur princin e kaltër: