Arjan Agushi, i njohur me emrin e artit si Gold Ag, konfirmoi se do të bëhet baba për herë të parë. Reperi dhe partnerja e tij, Ermira Shkodra janë në pritje të një fëmije, gjininë e të cilit çifti nuk ka preferuar ta zbulojë.

Lajmi qarkulloi në media disa javë më parë, ndërsa së fundmi Gold Ag e ka konfirmuar gjatë një interviste për Prive. Ai është shprehur se nuk dëshiron ta zbulojë gjininë derisa bebi të lindë shëndoshë e mirë.

Fëmija pritet të vijë në jetë pas 2 muajsh.

Në muajin qershor çifti u kurorëzua me martesë, pas 2 vitesh të lidhur, por për shkak të pandemisë nuk mundën të realizonin një ceremoni të madhe me shumë të ftuar.