Chirara Ferragni dhe Fedez do të bëhen sërish prindër. Blogerja e famshme italiane e ka dhënë lajmin në rrjetet sociale ku ka postuar një foto djalit të saj, Leo, me një ekografi në dorë.

“Familja jonë po zgjerohet. Leo do të bëhet vëlla i madh”, -ka shkruar Chiara në postimin e publikuar pak minuta më parë në Instagram.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chiara Ferragni ? (@chiaraferragni) on

Epik është komenti i Fedez, i cili ka shkruar: “Po unë që nuk dija asgjë!”

Ndërsa në profilin e tij, edhe reperi ka postuar një foto të ngjashme, duke njoftuar se familja po shtohet.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FEDEZ (@fedez) on

Blogerja ka ndarë gjithashtu një foto të ditës kur kanë marrë lajmin e ëmbël dhe e kanë ndarë e njerëzit e afërt.

Nuk dihet sa muajshe është Chiara, por me siguri do të jetë aktive duke i përditësuar ndjekësit gjatë gjithë shtatzënisë së saj, siç bën gjithmonë.