Aktorja e famshme shqiptare, Eliza Dushku do të bëhet nënë për herë të dytë. Ajo e ka dhënë lajmin në rrjetet e saj sociale, duke ndarë me ndjekësit foton e parë me barkun e rrumbullakosur.

“Nënë për herë të dytë. Peter dhe B, sa shumë ju dua”, -ka shkruar ajo duke iu referuar bashkëshortit dhe të birit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Official Eliza Dushku (@elizadushku)

Me një foto të ngjashme, aktorja dha edhe lajmin e shtatzënisë së parë, dy vjet më parë.

Eliza dhe partneri i saj, Peter Palandijan, janë prindër të një djali të quajtur Philiph, i cili erdhi në jetë në verën e vitit 2019.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Official Eliza Dushku (@elizadushku)