Ditët po zgjaten, netët janë më të shkurtra dhe moti po bëhet më i ngrohtë. Ju e dini se çfarë do të thotë kjo - vera është këtu!

Disa nga kujtimet më të bukura të verës, përfshijnë relaksin dhe notin në pishinë gjatë një dite të nxehtë.

Por më shumë sesa kujtimet e bukura familjare, pishina i shton një tjetër vlerë shtepisë suaj.

Nëse jeni pronar i një shtëpie apo biznesi dhe jeni duke menduar për të ndërtuar një pishinë, por jeni konfuzë për zgjedhjet që duhet të bëni, ne mund t’ju ndihmojmë.

Pishinat vijnë në forma, madhësi dhe stil të ndryshëm - nga të përballueshmet e deri tek ekstravagantet.

Forma dhe madhësia është zgjedhja juaj, cilësinë e materialeve e ka dikush tjetër në dorë.

Po, po për atë po flasim! Për Selection by Arjon. Është gjithnjë pranë jush me një cilësi të garantuar, kur keni nevojë për të marr disa vendime të rëndësishme.

Një nga elementët kryesorë për ndërtimin e një pishine është materiali izolues, i cili bën gjithë diferencën në jetëgjatësinë e pllakave dhe të pishinës në vetvete.

Selection By Arjon është distributor ekskluziv i gjigandit austriak të materialeve të ndërtimit, Ardex dhe brandit të shumënhjohur Italian, Kerakoll.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Selection By Arjon (@selectionbyarjon)

Për sa i përket stilit, është diçka që ka të bëj me shijet personale ose me modelet e ngulitura në memorie. Si për shembull të gjithë mendojnë se pishina duhet të shtrohet vetëm me mozaik, por jo!

Të bukura dhe funksionale janë edhe pllakat në formatin e madh, 100x300 apo 120x260, të cilat ju lejojnë të krijoni dizajne pafund. Në Selection By Arjon mund të gjeni një shumëllojshmëri stilesh të pllakave, përfshirë edhe stilin mozaik në tendencat e fundit.

Nëse deri tani folëm për pjesën e brendshme të pishinës, kemi bërë vetëm 50% te punës. Të mos harrojmë hapësirën përreth saj. Sa herë jemi habitur nga një pishinë e bukur, por më pas keni rreshkitur duke rrezikuasr shëndetin tuaj dhe të familjarëve. Kjo ndodh kur nuk zgjidhen bashkëpuntorët e duhur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Selection By Arjon (@selectionbyarjon)

Për këtë Selection By Arjon, ofron një system unik instalimi, shumë i thjesht dhe komod, që i jep ambjentit të pishinës klasin dhe sigurinë që i duhet.

Nëse keni vendosur të ndërtoni një pishinë me kursimet tuaja, duke i dhënë një tjetër vlerë shtëpisë apo biznesit tuaj, mos u nxitoni, zgjidhni të duhurit, zgjidhni Selection By Arjon!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Selection By Arjon (@selectionbyarjon)