A ka kuptim vera pa thonj me dizajne e ngjyra të guximshme?! E dimë që po mendon për ngjyrën e radhës për thonjtë e tu, prandaj jemi këtu për të të dhënë një ide! Duket se ky sezon është i ngjyrave që ‘bërtasin’, nga thonjtë neon, shiritat e ylberit e deri te detajet metalike, po ashtu edhe manikyri pastel do të vazhdojë të jetë ‘in’.

Duke kërkuar nëpër Instagram, ne bëmë bashkë disa prej ngjyrave më trendy të verës së këtij viti. Hidhuni një sy dhe ruani ngjyrat dhe modelet që ju përshtaten.

Dizajn resh

French jotradicional

Dizenjo me ngjyra të ndryshme

French dyngjyrësh

Ombre

Ngjyrat neon

Matchy-matchy

French neon

Portokalli minimaliste

Mermer + trendi i momentit, ngjyra jeshile

Ylber

French shumëngjyrësh

Lule 'vintage'

French i çrregullt + bazë ombre

French me printe

Ylber i valëzuar

E bardhë qumështi

Rozë ombre

Jeshile sherebele

Xixa