Kush nuk e adhuron shkëlqimin në fytyrën e vajzave të famshme?! Lëkura perfekte, pa asnjë shenjë moshe dhe e butë si e një bebeje, është ajo për të cilën të gjitha ne mundohemi gjithë jetën. A kanë një sekret vajzat e ekranit që kanë një lëkurë të lëmuar dhe nuk e tregojnë moshën aspak? Sigurisht që po! E gjitha qëndron te produktet e kujdesit ndaj lëkurës. Lëkura është organi më i madh i trupit dhe është prezantimi i parë me këdo! Ja pse është kaq e rëndësishme ta trajtosh vazhdimisht dhe t’i kushtosh vëmendje.

E dimë që ikja e viteve është diçka e pashmangshme, por rrudhat janë totalisht të shmangshme.

Nëse ju pëlqen të ndiqni vajzat e njohura shqiptare në Instagram, me siguri keni parë se shumë prej tyre përdorin të njëjtën markë për përkujdesjen e lëkurës – AgeStop Switzerland.

Siç mund ta kuptoni nga emri, produktet e AgeStop Switzerland kanë të gjitha përbërës antiage dhe jo vetëm që ndihmojnë në reduktimin e dukshëm të rrudhave, por edhe i parandalojnë ato. Parandalimi i rrudhave është thelbësor, sepse me kalimin e kohës lëkura e humbet kolagjenin dhe elasticitetin, prandaj produktet që ndihmojnë në parandalimin e kësaj gjëje janë të domosdoshme nëse doni që të keni përherë një pamje të freskët.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Age Stop Switzerland ?? (@agestop.ch)

Produktet e AgeStop Switzerland promovojnë zhvillimin e Swiss Cellular Therapy, e cila është provuar shkencërisht se ndihmon në përmirësimin e prodhimit të kolagjenit dhe elastinës, duke siguruar një lëkurë të bukur për gjithë jetën!

Produktet e AgeStop Switzerland prodhohen në Zvicër dhe dy vitet e fundit kanë filluar të njihen ndërkombëtarisht, duke u bërë gjithmonë e më të preferuara edhe në Shqipëri e Kosovë. Ato kanë përbërës të sigurt dhe janë vlerësuar ndërkombëtarisht me çmime të teknologjive formuluese zvicerane – pioniere në Stem Cell, Peptide, Bio Mimetic dhe Cellular Renewal Science.

Të gjitha këto e bëjnë AgeStop Switzerland, të mundësojë plotësimin e kërkesave më të larta të klientelës ndërkombëtare. Dhe më e rëndësishmja, mund të përdoren nga të gjitha moshat dhe gjinitë.

Tani sekreti i vajzave të njohura nuk është më sekret... mund ta keni në dorën tuaj vetëm më një klik në faqen zyrtare të AgeStop Switzerland në Shqipëri www.agestop.ch.

Investoni në lëkurën tuaj, është ajo që do t’ju përfaqësojë gjatë gjithë jetës!