Foto Instagram @xhensilamyrtezaj

Kush nuk e ka gjetur veten para dollapit duke menduar: S’kam asgjë për të veshur?! Por ndonjëherë ajo që na mungon është thjesht imagjinata për t’i kombinuar bashkë rrobat që kemi. Pak frymëzim nga blogeret e famshme na duhet të gjithëve.

Who What Wear ka dhënë disa ide nga influencueset Erin Busbee dhe Melissa Meyers. Busbee dhe Meyers vazhdimisht postojnë foto në bloget e tyre dhe këtu po ju sjellim veshjet kryesore që ato preferojnë këtë sezon për të krijuar disa nga pamjet më me stil.

5 gjëra që të gjitha vajzat po i adhurojnë këtë verë:

1. Kostumet moderne

2. Ngjyrat e theksuara

3. Xhinse të lirshme

4. Fustane treçerekshe

5. Bluza me mëngë të fryra