Valdrin Sahiti ka organizuar dje sfilatën “Call Me Zote”. Ngjarja ishte e mbushur me yje dhe bëri shumë bujë në mediat sociale. Emrat më të njohur të botës së showbizit ishin të pranishëm dhe në këtë artikull kemi bërë një përmbledhje me fotot e të ftuarve VIP.

Ecni më poshtë për të parë si u veshën të ftuarit në sfilatën e mbrëmjes së kaluar.

Ajola Xoxa & Valdrin Sahiti

Sara & Lori Hoxha

Elvana Gjata

Bora Zemani

Elita Rudi

Jehona Sopi

Nora Istrefi

Era Istrefi

Edita Ramadani & Bella

Liberta Spahiu

Leonora Jakupi

Julka

Sara Hoxha

Granit Cana

Ylli Limani

Donald & Romeo Veshaj

Dekorim Sahiti