Pyetjen që duan të gjithë t’ua bëjnë Donald Veshajt dhe Bora Zemanit ia bëri sot Agron Llakaj aktorit.

I ftuar në ‘Më lër të flas’, mbrëmjen e sotme, Agron Llakaj mori përsipër t’ia bënte Donaldit pyetjen drejtpërdrejt: “U bashkove me Borën?” – pyeti me të qeshur aktori i njohur i humorit, por pas heshtjes së Donaldit dhe reagimit të Romeos, iu desh të “justifikohej: “Është krijuar shoqata Bora-Donald dhe mua më caktuan kryetar nderi. Kudo më kapin dhe më pyesin. Më thonë thuaji Donaldit, se Bora është alament vajze. Thuaj po”,- i kërkoi ai Donaldit, pork y i fundit refuzoi të jepte një përgjigje. “Kalojmë në intervistë. Babin do e lajmërojmë për çdo gjë”, – tha duke e lënë mënjanë përgjigjen.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Më lër të flas (@melerteflas.tch)

Donald Veshaj dhe Bora Zemani u shfaqën pranë njëri-tjetrit në eventin e organizuar nga Valdrin Sahiti pak ditë më parë. Kaq mjaftoi që njerëzit ta interpretonin këtë shfaqje si një ribashkim i tyre.