Ceremonia e martesës së Kourtney Kardashian dhe Travis Barker ishte e mbushur me yje.

Megan Fox, Machine Gun Kelly dhe shoku i grupit të Barker, Blink-182, Mark Hoppus, ishin vetëm disa nga të ftuarit e shumtë specialë që ishin të pranishëm kur çifti shkëmbeu betimet më 22 maj në një dasmë luksoze në Portofino, Itali.

Më poshtë fotot e të ftuarve në dasmën e Kourtney dhe Travis!

Miqtë e ngushtë të çiftit, aktorja Meghan Fox dhe reperi Machine Gun Kelly

Fox kishte veshur një fustan të zi me një bust dantelle, ndërsa rokeri një kostum blu me print leopardi dhe flokët i kishte te lyer rozë.

Kendall Jenner, Kylie Jenner, Devin Booker

Të shoqëruara nga i dashuri i Kendall, Devin Booker, motrat janë kombinuar me fustane me lule.

Kim Kardashian

Mark Hoppus dhe Skye Everly

Shoku i grupit të Travis-it, Blink-182, dhe gruaja e tij mbërrijnë në ceremoni me syze dielli.

Khloe Kardashian

Khloe vesh një fustan të zi dantelle të stiluar me një kurorë ari për ceremoninë e dasmës.

Kris Jenner

Nëna e nuses u vesh me një fustan me pupla Dolce & Gabbana.

Kendall Jenner, Devin Booker dhe Stormi Webster

Simon Huck, Phil Riportella dhe Steph Shep

Miqtë e familjes Kardashian-Jenner në një taksi uji.

Guilherme Siqueira dhe Kris Jenner

Nëna e nuses shfaqet me partnerin e Domenico Dolce-s.

Corey Gamble dhe Devin Booker

Andrea Bocelli

Tenori italian shfaqet me djalin e tij Matteo.

Stefano Gabbana

Dizajneri dhe partneri i tij në Dolce & Gabbana, Domenico Dolce, morën pjesë në dasmë dhe stiluan nusen dhe dhëndrin për ditën e madhe.