Georgina Rodríguez dhe Cristiano Ronaldo janë të fokusuar te familja dhe po shijojnë kohën me fëmijët e tyre, duke i lënë axhendat e tyre profesionale në pauzë për disa javë. Futbollisti dhe modelja po përpiqen që Cristiano Jr, Eva, Mateo, Alana Martina dhe Bella Esmeralda të kalojnë pushime të paharrueshme. Megjithatë, nuk lënë pa kujtuar as bebushin që humbën në prill.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Georgina Rodri?guez (@georginagio)

Ishte Georgina ajo që kujtoi djalin e tyre gjatë një muzgu me një foto të qiellit dhe duke vendosur një emoticon të një zemre dhe një tjetër të një engjëlli të vogël.

Në imazhin që ajo ka zgjedhur për këtë homazh, shohim se si rrezet e diellit depërtojnë ndërsa qielli është i mbuluar me re. Pa dyshim, një shenjë se i vogli i tyre është gjithmonë me ta.

Gjesti i Georginës nuk ka qenë i vetmi që ata kanë bërë javët e fundit. Futbollisti ia ka kushtuar bebushit shumë nga golat që ka shënuar edhe me Kombëtaren e Portugalisë.