Ju ka shkuar ndonjëherë në mendje të dilni me pizhame? Nëse po, por s’keni guxuar, atëherë duhet të shihni këto vajza të famshme dhe të frymëzoheni prej tyre. Gjithmonë e më shumë po shohim yjet që po preferojnë pizhamet komode kur dalin dhe po i bëjnë ato të duken trendy. E fundit ishte Angelina Jolie, e cila u pa në aeoroprt me pizhame kafe. Para saj ishte J.Lo, po në aeroport, me një palë pizhame mëndafshi për meshkuj nga Nahmias dhe taka të larta me platformë Gucci.

Por ato s’janë as të parat, as të vetmet që kanë kombinuar pizhamet me taka dhe kanë dalë shëtitje ose në tapetin e kuq. Më poshtë, disa nga vajzat e njohura që kanë guxuar.

Gigi Hadid

Sarah Jessica Parker

Rihanna

Angelina Jolie

Hailey Bieber

Selena Gomez

Jennifer Lopez

Kate Beckinsale

Victoria Beckham

Sophie Turner

Jessica Alba