Jo për lidhjet e dashurisë, as për format e saj joshëse, këtë herë Diletta Leotta u bë virale pas një incidenti që pësoi në studio.

Një nga nga gazetaret sportive më të njohura italiane është bërë virale orët e fundit pasi është rrëzuar pa dashje në studion e programit “Scherzi a parte”, ku ishte e ftuar.

Diletta Leotta u bë pjesë e një loje dhe pas ‘humbjes’ iu hodh mbi trup lëndë ngjitëse. Moderatorja u përpoq të spërkaste ‘rivalët’ e saj në lojë, pork a rrëshkitur pa dashje mbi të duke rënë në studio.

Kaq u desh që video të bëhej virale në rrjet dhe të komentohet nga të gjithë ideo sigurisht nuk ka kaluar pa u bërë virale kudo në rrjetet sociale.

Kujtojmë që Diletta ka qenë mjaft e komentuar për shkak të lidhjes me aktorin me origjinë shqiptare Can Yaman. Ndërsa përflitej se kishin planifikuar martesën, gjërat mes tyre morën fund.