Pasi Instagrami ia bllokoi, Britney Spears iu drejtua Twitter-it për të ndarë një tjetër foto nudo, këtë herë të realizuar në shtrat teksa shikon në mënyrë joshëse kamerën.

Natyrisht, postimi u prit me reagime të ndryshme, pasi shumë venë në dyshim se si ndihen fëmijët e saj dhe bashkëshorti Sam Asghari për foton provokuese, ndërsa të tjerët e udhëzuan atë të bënte një OnlyFans, ku fotot e tilla ka të ngjarë t’i mirëpriteshin gjerësisht.

Shumë njerëz mendojnë se djemtë e saj adoleshentë, Jayden dhe Preston, nuk janë aspak të emocionuar që nëna e tyre vazhdon të postojë foto të tilla.

Dy muaj më parë, babai i fëmijëve të Spears, Kevin Federline pohoi në intervistën e tij të parë televizive se djemtë e tyre kanë zgjedhur të mos e takojnë Britney-n për shkak të përmbajtjes së saj në rrjetet sociale, ku shpesh ndan foto nudo.