Çmimet GQ Men of the Year 2022 u mbajtën në Londër, Angli, dhe një numër i madh yjesh u shfaqën për të festuar. Më poshtë një përmbledhje e personazheve të famshëm që kaluan në tapetin e kuq.

Anna Wintour

Salma Hayek 

Candice Swanepoel

Sydney Sweeney 

Sabrina Dhowre Elba 

Stella Maxwell 

Suki Waterhouse

Tom Daley dhe Dustin Lance Black 

Lucien Laviscount

Alex Scott 

John Boyega

Will Poulter 

Stormzy 

Jourdan Dunn

Jack Harlow