Gërsheti është një prej modeleve të flokëve që nuk ikën kurrë nga moda. Mjafton të dini ta bëni e të gjeni modelin që ju shkon dhe do të dukeni gjithë stil pa shumë përpjekje. Gërshetat nuk kërkojnë shumë kohë dhe janë një prej modeleve të flokëve më praktikë për t`u mbajtur në përditshmëri. Madje jo vetëm sitën e verës, por edhe gjatë dimrit, sidomos për vajzat që kanë një ditë tepër aktive

Frymëzohuni nga VIP-at dhe modelet e mëposhtme për të gjetur atë që ju përshtatet.

Shay Mitchell

Njëra anë e kaluar pas veshit i shton pamjes një prekje të sofistikuar.

Selena Gomez

Gërshet stil punk, sipas mënyrës së Selena-s.

Ciara

Një gërshet bishtpeshk i rrëmujshëm.

Chrissy Teigen

Gërshet-kurorë!

Dhe një gërshet nga Class Hair&Make up by Alketa Vejsiu

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLASS Makeup & Hair Studio (@class_hair_makeup)