Jonida Vokshi do të bëhet nënë për herë të dytë. Këtë lajm kaq të rëndësishëm moderatorja e ka konfirmuar vetë gjatë hapjes së prime-it të sotëm të “BBVK”.

 “Jam shumë e lumtur që po e ndaj këtë lajm me ju. Këtë rrugëtim kaq të mbushur me emocione, e kam nisur vetë e dytë,”-u shpreh Jonida.

Moderatorja dhe aktori Besnik Krapi do të bëhen prindër për herë të dytë. Dyshja kanë edhe një vajzë të qajtur, Emi.

Kohë më parë, e ftuar në programin 'Në Kurthin e Piter Pan' Kështu, pyetja e të gjithëve ishte “kur do të bëhet nëna e një djali”. Po kësaj pyetjeje, Jonida iu përgjigj: “Në fakt, për këtë Besniku ka thënë se duhet të bëjmë edhe një vajzë dhe pastaj do bëjmë një çun. Dhe meqë kështu do burri, ia lëmë në dorë burrit…” 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)